Raspored ostalog neposrednog rada u 2016./2017. – Matična škola
od 12. rujna 2016. godine
Red. broj |
Ime i prezime |
Dopunska nastava |
Dodatna nastava |
INA |
Informacije razrednika |
Informacije predm. učitelja |
1. |
IVE ADAMOVIĆ
|
ponedjeljak 5. školski sat |
srijeda 5. školski sat |
Pomladak Crvenog križa svaki drugi petak 15.30 - 17.00 |
utorak 2. sat
|
- |
2. |
KATA BALENOVIĆ
|
četvrtak 5. školski sat |
utorak 5. školski sat |
Likovna skupina petak 5. školski sat |
četvrtak 3. školski sat
|
- |
3. |
LUKA BLAŽEVIĆ |
- |
- |
- |
- |
- |
4. |
JAKOV BULJAN
|
četvrtak 7. školski sat |
- |
- |
četvrtak 4. školski sat |
četvrtak 2. školski sat |
5. |
LUKA CAREV
|
ponedjeljak 7. školski sat |
- |
- |
|
ponedjeljak 9.35 – 9.50 10.35 – 10.50 |
6. |
MILANA ĆUTIĆ
|
ponedjeljak utorak 7. školski sat |
četvrtak 7. školski sat |
- |
- |
srijeda 3. školski sat |
7. |
DANIJELA JERBIĆ
|
- |
- |
Mladi biolozi četvrtak 14.15 – 15.00 Likovna skupina petak 16.00 – 17.30 Vizualni identitet škole ponedjeljak 5. i 6. školski sat |
ponedjeljak 3. školski sat |
ponedjeljak 4. školski sat |
8. |
IVANKA KEKIĆ
|
utorak 6. školski sat (povijest – 6.b) |
utorak 7. školski sat (geografija – 6.a) srijeda 7. školski sat (geografija – 5.a, 5.b) |
Mladi geografi srijeda 15.00 – 16.30 |
- |
utorak 4. školski sat |
9. |
TOMISLAV KLARIĆ
|
- |
- |
Vjeronaučna skupina utorak 16.00 – 17.30 |
- |
srijeda 3. školski sat |
10. |
STIPE LULIĆ
|
utorak 4. školski sat |
srijeda 5. školski sat |
Nogometna skupina 3.-6. r. svaki drugi četvrtak 15.00 – 16.30 |
ponedjeljak 3. školski sat |
- |
11. |
MARIJA MILINOVIĆ MARKOVIĆ
|
- |
- |
Vjeronaučna skupina (prvopričesnici) ponedjeljak 15.00 – 16.30 |
- |
utorak 9.35 – 9.50 10.35 – 10.50 četvrtak 9.35 – 9.50 |
12. |
RENATA MILKOVIĆ DOMAZET
|
- |
petak 7. školski sat |
Dramska skupina ponedjeljak 7. školski sat |
ponedjeljak 5. školski sat |
ponedjeljak 5. školski sat |
13. |
IVAN NEKIĆ
|
- |
petak 7. školski sat |
Mladi informatičari svaka druga srijeda 16.00 – 17.30 |
- |
utorak 5. školski sat |
14. |
MARINA NEKIĆ
|
svaki drugi utorak 6. školski sat (5.b) svaka druga srijeda 7.10 – 7.55 (5.a) 7. školski sat (8. r.) svaki drugi četvrtak 7. školski sat (6.a) |
svaka druga srijeda 7. školski sat (8.b) |
Klub štovatelja engleskog jezika ponedjeljak 7. školski sat ili od 16.00 sati (po potrebi) |
srijeda 5. školski sat |
srijeda 5. školski sat |
15. |
VESNA OREŠKOVIĆ
|
četvrtak 5. školski sat |
srijeda 5. školski sat |
Literarna skupina ponedjeljak 5. školski sat
|
četvrtak 4. školski sat |
- |
16. |
MARIJANA PAVIČIĆ
|
- |
- |
Pjevački zbor ponedjeljak 14.10 – 15.40 Sviranje četvrtak 14.10 – 15.40
|
- |
ponedjeljak 7. školski sat |
17. |
ANDRIJANA PIASEVOLI KLARIĆ
|
- |
četvrtak 7.10 – 7.55 |
Mladi povjesničari svaki drugi utorak 16.00 – 17.30 |
utorak 6. školski sat |
utorak 6. školski sat |
18. |
KRISTINA PRŠA
|
ponedjeljak 7. školski sat (7. r.) petak 7.10 – 7.55 (8.b) 6. školski sat (8.a) |
ponedjeljak 16.00 – 16.45 (7. r.) |
- |
- |
četvrtak 2. školski sat |
19. |
MILAN RADMANOVIĆ
|
- |
- |
Odbojka srijeda 16.30 – 18.00 utorak i petak 7. školski sat |
utorak 6. školski sat |
četvrtak 6. školski sat |
20. |
BEBA ROMAC
|
- |
- |
Vjeronaučna skupina srijeda 7. školski sat |
- |
srijeda 7. školski sat |
21. |
LJUBA SORIĆ
|
srijeda 5. školski sat |
utorak 5. školski sat |
Recitatorska skupina četvrtak 5. školski sat |
srijeda 2. školski sat |
- |
22. |
DARKO STOLAC
|
- |
- |
Mladi tehničari utorak 14.10 – 14.55 Klub mladih tehničara 15.30 – 16.15 Šahovska skupina petak 7. školski sat
|
- |
petak 6. školski sat |
23. |
NIKICA ŠUŠIĆ
|
ponedjeljak 7. školski sat (8.a) |
- |
Učenička zadruga (1. – 8. r.) ponedjeljak 14.10 – 15.40 Folklorna skupina (1. – 8. r.) ponedjeljak 15.45 – 17.15
|
četvrtak 5. školski sat |
četvrtak 5. školski sat |
24. |
KATARINA VALENTIĆ
|
- |
- |
- |
- |
srijeda 4. školski sat |
25. |
TATJANA VLAINIĆ
|
- |
svaka druga srijeda 13.20 – 14.50 sati |
Klub čitatelja svaka druga srijeda 13.20 – 14.50 sati |
- |
petak 2. školski sat |